V soboto 22.6.2019 smo se člani otroško-mladinskega zbora in ministranti odpravili na izlet. Naše potovanje se je začelo ob 8.45, ko smo se z avtobusom izpred Osnovne šole Leskovec odpravili proti Pivki. Pod odličnim vodstvom smo si ogledali muzej vojaške zgodovine, kjer smo lahko videli veliko zanimivih vojaških prevoznih obrambnih vozil-tankov in letal. Ogledali smo si tudi podmornico v katero smo skozi ozke prehode tudi vstopili in si ogledali še notranjost.

Da smo nasitili lačne trebuščke, smo se na poti ustavili v piceriji Ambasador v kraju Lokev, nato pa smo nadaljevali pot proti Kobilarni Lipica. Ogledali smo si čudovito oskrbovane konje in spoznali njihove značilnosti in rodove.

Imeli smo tudi nekaj prostega časa za ogled muzeja in obisk trgovine s spominki.

Ob približno 17.00 uri smo se napotili proti domu, kjer smo se za konec v McDonaldsu v Ljubljani posladkali še s sladoledom in se ob 20.00 uri srečno vrnili na cilj.

V imenu vseh, bi se rada zahvalila gospodu župniku, ki nas tako vsako leto lepo nagradi s čudovitim izletom, polepša še en dan počitnic in nam s tem da še dodatnega zagona, da vsak nadaljuje svoje poslanstvo v župniji in s tem bogati sebe ter druge. Hvala!

Maja Kozole