Na misijonsko nedeljo, 20. oktobra 2019 je g. župnik Ludvik Žagar pri sv. maši ob 8.00 v imenu celotne leskovške župnije izrekel čestitke zakoncema Daniju in Vilmi Siter, ki sta pred nedavnim prejela Odličje sv. Cirila in Metoda, to je najvišje priznanje Slovenske škofovske konference. Odličje sta prejela za zasluge pri ustanavljanju in vodenju društva Družina in Življenje ter za njun doprinos pri organiziranju in sistematični skrbi za usposabljanje voditeljskih parov na področju družinske pastorale. V imenu slovenskih škofov jima je odličje podelil mariborski nadškof metropolit in podpredsednik Slovenske škofovske konference msgr. Alojzij Cvikl v sklopu usposabljanja voditeljskih parov v soboto, 28. septembra 2019, v Radencih.